0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Teknolojik Ürün Çantaları Kullanım Alanları

Kullanım açısından hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazlar bir de korunma ve taşınma ihtiyacı gerektiriyor. Özellikle de Apple marka ürünleriniz için çanta almak hayatınızı gerçekten de çok kolaylaştıracaktır. Incase ve Elecom markaları güzel bir kalite sunuyor. Taşıyıcı çantaların en önemli özelliği cihazları olası darbelerden korumak elbette. Bunun yanı sıra da güzel bir görüntü oluşturarak şık olmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bu çantalar sadece tek bir ürün için kullanılmıyor. İçerisine birden fazla cihazınızı, kitaplarınızı, aksesuarlarınızı vb. eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ürünleri okula, işe ya da bir yere taşımak için gayet kullanışlı ürünlerdir. Hem darbeleri engeller hem de taşıma konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Sitemizden çok farklı renklerde ve desenlerde çantaları satın alabilirsiniz.

Tükendi
be.ez LE rush En Ville Lime Park Omuz Askılı iPad Çantası

125,00₺ 145,00₺ Vergiler Hariç: 125,00₺

be.ez LE rush En Ville Lime Park Omuz Askılı iPad Çantası   LE acele En Ville, günlük, hafif vuruşlar ve çiziklerden nihai koruma sağlamak için hafif, yüksek kaliteli balistik naylondan üretilmiştir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli omuz askısı, iPad'i nakliye sırasında kullanmayı güvence altına alırken, torbanın takviyeli dolgulu kenarları ve ana bölmenin köşelerinde öneml..

Tükendi
be.ez LE rush En Ville Lagoon Dream Omuz Askılı iPad

125,00₺ 145,00₺ Vergiler Hariç: 125,00₺

be.ez LE rush En Ville Lagoon Dream Omuz Askılı iPad Çantası LE acele En Ville, günlük, hafif vuruşlar ve çiziklerden nihai koruma sağlamak için hafif, yüksek kaliteli balistik naylondan üretilmiştir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli omuz askısı, iPad'i nakliye sırasında kullanmayı güvence altına alırken, torbanın takviyeli dolgulu kenarları ve ana bölmenin köşelerinde önemli koruma sağ..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI