0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Teknolojik Ürün Çantaları Kullanım Alanları

Kullanım açısından hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazlar bir de korunma ve taşınma ihtiyacı gerektiriyor. Özellikle de Apple marka ürünleriniz için çanta almak hayatınızı gerçekten de çok kolaylaştıracaktır. Incase ve Elecom markaları güzel bir kalite sunuyor. Taşıyıcı çantaların en önemli özelliği cihazları olası darbelerden korumak elbette. Bunun yanı sıra da güzel bir görüntü oluşturarak şık olmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bu çantalar sadece tek bir ürün için kullanılmıyor. İçerisine birden fazla cihazınızı, kitaplarınızı, aksesuarlarınızı vb. eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ürünleri okula, işe ya da bir yere taşımak için gayet kullanışlı ürünlerdir. Hem darbeleri engeller hem de taşıma konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Sitemizden çok farklı renklerde ve desenlerde çantaları satın alabilirsiniz.

be.ez LE rush En Ville Lime Park Omuz Askılı iPad Çantası

55,00₺ 99,00₺ Vergiler Hariç: 55,00₺

Genel Özellikler * Düşük elastikiyete sahip poliüretan teknolojisi (LRPu)* 5mm kılıf kalınlığı* Maksimum koruma için iç yanaklar* Tarz sahibi, benzersiz tasarım* Tek başına veya bir çanta içine konularak kullanılabilir* Cihazınız hiç bir zaman çizilmeyecek..

be.ez LE rush En Ville Lagoon Dream Omuz Askılı iPad

50,00₺ 99,00₺ Vergiler Hariç: 50,00₺

Genel ÖzelliklerLE acele En Ville  , günlük, hafif vuruşlar ve çiziklerden nihai koruma sağlamak için hafif, yüksek kaliteli balistik naylondan üretilmiştir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli omuz askısı, iPad'i nakliye sırasında kullanmayı güvence altına alırken, torbanın takviyeli dolgulu kenarları ve ana bölmenin köşelerinde önemli koruma sağlar.Apple iPad veya iPad2 için özel bir ..

Speck A-Line Omuz Askılı iPad Çantası (Kırmızı, Kahverengi)

65,00₺ Vergiler Hariç: 65,00₺

Genel ÖzelliklerDüğme ile ağzı kapanan zıt renkli çantaÇizgili yastıklı bölmesi, içine koyduğunuz iPad, Macbook'larınızı vb. cihazlar için üstün koruma sağlar.Derin cebine telefon ve medya çalarınızı koyup, cebiniin kenarındaki boşluktan kulaklık kablonuza kolay ulaşabilirsiniz.Çantanın düğmeli yerinden ayrılan parçası içinde bulunan ince ve kolay ulaşışabilir cepler bulunmaktadır.Fermuarlı cihaz ..

Speck A-Line Omuz Askılı iPad Çantası (Gri, Mor)

59,00₺ 130,00₺ Vergiler Hariç: 59,00₺

Genel ÖzelliklerDüğme ile ağzı kapanan zıt renkli çantaÇizgili yastıklı bölmesi, içine koyduğunuz iPad, Macbook'larınızı vb. cihazlar için üstün koruma sağlar.Derin cebine telefon ve medya çalarınızı koyup, cebiniin kenarındaki boşluktan kulaklık kablonuza kolay ulaşabilirsiniz.Çantanın düğmeli yerinden ayrılan parçası içinde bulunan ince ve kolay ulaşışabilir cepler bulunmaktadır.Fermuarlı cihaz ..

Elecom Tough Business 11-inç Notebook Çantası

69,00₺ 100,00₺ Vergiler Hariç: 69,00₺

Genel Özellikler Suya ve hava şartlarına dayanıklı tam koruma sağlayan dayanıklı yapıya sahiptirİçinde yumuşak astar bulunmaktadır Ayarlanabilen omuz askısına sahiptir İç kısım güçlendirilmiş koruyuculuğa sahiptir Rahat organize olabilmeniz için eklenmiş ekstra fermuarlı cep bulunmaktadır Ön kısmında yer alan geniş dergi ve dosya bölmesine sahiptir İç korumayı destekl..

Incase Courier Messenger Sırt Askılı 17-inç MacBook Pro Çantası

169,00₺ 230,00₺ Vergiler Hariç: 169,00₺

Genel Özellikler Dayanıklı, suya dirençli 1680D naylon yapıGenişçe açılabilen üst kısım Pelüş kürk görünümlü nefes aldıran 17"e kadar MacBook Pro ile uyumlu darbelere karşı koruyucu dizüstü bilgisayar bölmesi Arka kısım ve omuz askılarında ergonomik destek ve konfor için nefes aldıran ağ kısım ve entegre hava kanalı bulunur Ceplere kolay ulaşım Yüksek konfor için ayarlanab..

Incase Ryan McGinness Omuz Askılı 15-inç MacBook Pro Çantası

99,00₺ 180,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

Genel Özellikler    •    Orijinal Ryan McGuinness tasarımı    •    Hava şartlarına dayanıklı pamuklu kanvas yapı    •    İç bölmelere güvenli ve kolay ulaşım için Velcro kilit    •    Kapitone iç astarlı, güçlendirilmiş notebook  bölmesi    •    iPad gözü    •..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI