0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Teknolojik Ürün Çantaları Kullanım Alanları

Kullanım açısından hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazlar bir de korunma ve taşınma ihtiyacı gerektiriyor. Özellikle de Apple marka ürünleriniz için çanta almak hayatınızı gerçekten de çok kolaylaştıracaktır. Incase ve Elecom markaları güzel bir kalite sunuyor. Taşıyıcı çantaların en önemli özelliği cihazları olası darbelerden korumak elbette. Bunun yanı sıra da güzel bir görüntü oluşturarak şık olmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bu çantalar sadece tek bir ürün için kullanılmıyor. İçerisine birden fazla cihazınızı, kitaplarınızı, aksesuarlarınızı vb. eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ürünleri okula, işe ya da bir yere taşımak için gayet kullanışlı ürünlerdir. Hem darbeleri engeller hem de taşıma konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Sitemizden çok farklı renklerde ve desenlerde çantaları satın alabilirsiniz.

be.ez LE rush En Ville Lime Park Omuz Askılı iPad Çantası

110,00₺ 125,00₺ Vergiler Hariç: 110,00₺

be.ez LE rush En Ville Lime Park Omuz Askılı iPad Çantası   LE acele En Ville, günlük, hafif vuruşlar ve çiziklerden nihai koruma sağlamak için hafif, yüksek kaliteli balistik naylondan üretilmiştir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli omuz askısı, iPad'i nakliye sırasında kullanmayı güvence altına alırken, torbanın takviyeli dolgulu kenarları ve ana bölmenin köşelerinde öneml..

be.ez LE rush En Ville Lagoon Dream Omuz Askılı iPad

110,00₺ 125,00₺ Vergiler Hariç: 110,00₺

be.ez LE rush En Ville Lagoon Dream Omuz Askılı iPad Çantası LE acele En Ville, günlük, hafif vuruşlar ve çiziklerden nihai koruma sağlamak için hafif, yüksek kaliteli balistik naylondan üretilmiştir. Buna ek olarak, yüksek kaliteli omuz askısı, iPad'i nakliye sırasında kullanmayı güvence altına alırken, torbanın takviyeli dolgulu kenarları ve ana bölmenin köşelerinde önemli koruma sağ..

Speck A-Line Omuz Askılı iPad Çantası (Kırmızı, Kahverengi)

85,00₺ Vergiler Hariç: 85,00₺

Speck A-Line Omuz Askılı iPad Çantası (Kırmızı, Kahverengi) Genel ÖzelliklerDüğme ile ağzı kapanan zıt renkli şık ve de kullanışlı olan bir çanta. Çizgili yastıklı bölmesi, içine koyduğunuz iPad, Macbook'larınızı vb. cihazlar için üstün bir koruma sağlar. Derin cebine telefon ve medya çalarınızı koyup, cebinizin kenarındaki boşluktan kulaklık kablonuza kolay ulaşabilirsiniz. Çantanın d..

Speck A-Line Omuz Askılı iPad Çantası (Gri, Mor)

85,00₺ 130,00₺ Vergiler Hariç: 85,00₺

Speck A-Line Omuz Askılı iPad Çantası (Gri, Mor) Genel ÖzelliklerDüğme ile ağzı kapanan zıt renkli şık ve de kullanışlı olan bir çanta. Çizgili yastıklı bölmesi, içine koyduğunuz iPad, Macbook'larınızı vb. cihazlar için üstün bir koruma sağlar. Derin cebine telefon ve medya çalarınızı koyup, cebinizin kenarındaki boşluktan kulaklık kablonuza kolay ulaşabilirsiniz. Çantanın düğmeli yeri..

Incase Sling Sleeve Netbook Case 11.6"

89,00₺ Vergiler Hariç: 89,00₺

Incase 11.6 inç İnce Netbook Kılıfı SİYAHUyumluluk - 11,6 "netbook'a kadar tasarlandıİşlevsellik - En iyi koruma için kapalı hücre köpüğünden yapılandırılmış minderli netbook bölmesiÖzellikler - Konforu taşımak için gövde rengi minderli ped ile ayarlanabilir, çıkarılabilir omuz askısı. Küçük öğeleri kolayca bulmak için kontrast astar. Hızlı erişim fermuarlı ön cepMalzeme - Dayanıklı..

Tükendi
Incase Ryan McGinness Omuz Askılı 15-inç MacBook Pro Çantası

99,00₺ 180,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

Incase Ryan McGinness Omuz Askılı 15-inç MacBook Pro Çantası 15 inç boytunda MacBook Pro ya da diğer markalarda dizüstü bilgisayar ve de diğer eşyalar için özel tasarlanmış olan kullanışlı ve şık çanta.Orijinal Ryan McGuinness tasarımına sahip olan bir çantadır.Hava şartlarına son derece dayanıklı olan pamuklu kanvas yapıya sahiptir.İç bölmelere güvenli ve kolay ulaşım için Velcro kilit..

Tükendi
Incase Nylon Messenger Omuz Askılı 15"  MacBook Pro

89,00₺ Vergiler Hariç: 89,00₺

Genel Özellikler Suya ve hava şartlarına dayanıklı tam koruma sağlayan dayanıklı neopren yapıya sahiptirİçinde yumuşak suni astar bulunmaktadır Ayrılabilen omuz askısına sahiptir İç kısım güçlendirilmiş koruyuculuğa sahiptir Rahat organize olabilmeniz için eklenmiş ekstra fermuarlı cep bulunmaktadır Cırt-cırt ile açılıp kapanır..

Tükendi
Incase Courier Messenger Sırt Askılı 17-inç MacBook Pro Çantası

169,00₺ 230,00₺ Vergiler Hariç: 169,00₺

Incase Courier Messenger Sırt Askılı 17-inç MacBook Pro Çantası 17 inç boyutunda MacBook Pro için ya da her türlü bilgisayar ve de diğer eşyalar için gayet şık ve kullanışlı sırt çantası.Bu çanta son derece dayanıklı, suya dirençli ve de 1680 D naylon bir yapıya sahiptir.Üst kısmı geniş bir şekilde açılma özelliğine sahiptir.Pelüş kürk görünümlü olan ve nefes aldıran 17 inç boyuta kadar Ma..

Tükendi
Elecom Tough Business 11-inç Notebook Çantası

69,00₺ 100,00₺ Vergiler Hariç: 69,00₺

Elecom Tough Business 11-inç Notebook Çantası Siyah renk son derece şık bir tasarıma sahip olan Notebook çantası.Notebook yanında her türlü kitap, telefon, tablet gibi eşyanızı taşımak için çok uygun bir çanta.Siyah renkli olması nedeniyle her yere uyum sağlama özelliğindedir.Suya ve de hava şartlarına karşı son derece iyi bir koruma sağlayan çok dayanıklı bir yapıya sahiptir.Çantanın iç ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI