0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Otomobil Aksesuar Çeşitleri ve Seçimi

Artık akıllı cihazlarımızı gün boyu kullanabilmek adına araçlarımızı da adeta bir trafoya çevirdik. Cihazların şarjı her an bitebiliyor ya da cihazdaki parçaları arabaya atmak isteyebiliyoruz. Böyle bir durumda otomobil aksesuar ve çeşitleri imdadımıza yetişiyor. Araç içerisinde kullanabileceğimiz çok fazla çeşitte oto aksesuar yer alıyor. Hoco gibi markalar uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Hem sigara yakıcılarını çoğaltmak hem cihazlarımızı şarj etmek hem de müzik dinleyebilmek için gerçekten de önemli araçlar mevcut. Hem Android hem de Apple marka cihazlarla uyumlu otomobil aksesuarlarını internet sitemizde bulabilirsiniz. Bu aksesuarlar sayesinde hem hayatımız çok fazla kolaylaşmış oluyor hem de işlerimizi rahatlıkla halledebiliyoruz. İçeceklerinizin dökülmemesi için de tutacaklı oto aksesuar çeşitlerin deneyebilirsiniz. 

Car Cup USB Araç Şarj Cihazı

99,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

CAR CUP USB ARAÇ ŞARJ CİHAZI Bardak şeklinde özel tasarımıyla arabada bulunan kahve bardaklığı içerisine yerleştirilen Car Cup; araç çakmağı bağlantısıyla 2 adet USB port çıkışı ile şarj işlemini gerçekleştirir.Ayrıca bardağın üst kısmında dijital voltaj göstergesi ve 2 adet çakmaklık çıkışı mevcuttur.Dual USB araba şarj cihazıdır.DC 12 – 24 V giriş değerine sahiptir.5 V ve de 3.1 A çıkış..

2 PORTLU ARAÇ ŞARJI

119,00₺ Vergiler Hariç: 119,00₺

2 PORTLU ARAÇ İÇİ ŞARJHer araca uygun olan araç içi şarj sınırlı stoktadır. Port üzerinde iki adet sigara yakma girişi yer alıyor. Sadece bu portu çakmaklığınıza takmanız çalışması için yeterli olacaktır.İki adet USB giriş yeri bulunmaktadır. Bu sayede aracında USB girişiniz bulunmuyorsa çok faydalı bir özellik olacaktır.Ayrıca ürünün üzerinde iki adet bağımsız açma ve kapatma tuşu yer a..

Hoco Çok Fonksiyonlu Kupa Araba Şarjı Telefon Tutucu 3.1 Amper

119,00₺ Vergiler Hariç: 119,00₺

HOCO ÇOK FONKSİYONLU KUPA ARABA ŞARJI TELEFON TUTUCU 3.1 AH Hoco marka ürünlerin kalitesi bu üründe de kendisini epey bir gösteriyor.Kupa şeklinde özel bir tasarıma sahip şarjlı telefon tutucu.Bütün araçlar ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.2 adet USB port girişine sahip.3,1 Amper sayesinde telefon, tablet, ya da farklı elektronik cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.Ürünü..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI