0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

APPLE SERİES4 44 mm Nike Spacegray MU6L2LL/A

 • Apple Marka
 • WNK444S Ürün Kodu
 • 1-14 Gün Stok Durumu
Aynı Gün Kargo
9.90₺
icon_ayni_Gun_Kargo
İstanbul İçi Hızlı Kurye
icon_ayni_Gun_Kargo
2.999,00₺ Vergiler Hariç: 2.999,00₺
 • 44mm Boyut
 • Spot Ürün Durumu
 • Gri Renk
 • Sıfır Durumu
 • 1 Yıl Garanti
 • Apple Store Garanti Servisi
 •  SINIRLI STOK

  Sıfır Kapalı Ambalajında

  Türkiye AppleStore 1 Yıl Garantili

  Satış Ofisimizden Gelip Alabilirsiniz

  Google-Yandex'ten ''Applekutusu'' Yazınca Adresimize Ulaşabilirsiniz

  Fiyatlarımıza Kdv Dahildir

  Kredi Kartına Tek Çekim %4 ve 8 , 9 Taksit %14-15 Vade Farkı ile Taksit Yapılabilmektedir

  İstanbul içi Kurye ile 3 Saate Teslimat Sağlanır


  Ürün Özellikleri

  • LTPO OLED Retina Dokunmatik Ekran 
  • Haptic Feedback ile Dijital Taç
  • Kendi EKG'nizi Oluşturun
  • Düşme Algılama + SOS Acil Durum
  • Bildirimleri ile Kalp Hızı Monitörü
  • Eller Serbest Arama + Siri Entegrasyonu
  • Dahili GPS, GLONASS, Galileo ve QZSS
  • Wi-Fi ve Bluetooth Kablosuz Teknolojisi
  • 18 saate kadar pil ömrü
  • Nike + Run Club + Eğitim Kulübü Uygulamaları

  • Apple Watch Series 4 ile bağlantıda kalın, bilgi edinin ve sağlıklı kalın Bu Apple Watch, LTPO OLED Retina ekran ve dijital taç ile 44mm kavisli bir saat yüzüne sahiptir. Taç, uygulamalarınızı ve içeriğinizi görüntülemek için watchOS 5'te nasıl gezindiğinizdir. Taç, her dönüşü mekanik bir tıklama hissi veren haptik geri bildirime sahiptir ve entegre bir titanyum elektrodu, EKG uygulamasını kullanmanızı sağlar. Arkada, Apple Watch, kalp atış hızınızı hızlı bir şekilde kontrol etmek için bir optik kalp sensörüne ve bir EKG (elektrokardiyogram) oluşturmak için kurma koluyla birlikte çalışan bir elektrikli kalp sensörüne sahiptir.

   Dokümanınızı kaydetmek ve paylaşmak için kendi EKG'nizi oluşturmak, Apple Watch'ın sağlığınızı izlemenize nasıl yardımcı olacak şekilde tasarlandığının sadece bir örneğidir. Ayrıca egzersizlerinizi algılayıp izleyebilir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak önemli metrikler sunar. Suya dayanıklı 164 '' e kadar, bu sayede bir pistte ya da havuzda tur kaydedebilirsiniz. Egzersiz yapmadığınız zamanlarda bile, Apple Watch, gün boyunca hareket etmeye devam etmenizi teşvik etmek için üç aktivite halkası kullanır.

   En sevdiğiniz müzikleri, podcast'leri veya Nike uygulamaları ve Nike Run Club ve Nike Training Club gibi özel saat yüzlerini izleyerek antrenman sırasında motive olmanıza yardımcı olabilirsiniz. Nike Run Club uygulaması, her hafta bir konuk koçunun sesi, küratörlü bir soundtrack, ayrıntılı çalışma metrikleri ve hatta özel alkışlarla sesli rehberli koşular sunuyor. Nike Eğitim Kulübü uygulaması, dünya çapında Nike Master Eğitmenlerinden 180'den fazla ücretsiz antrenman sağlar. Egzersiz zilini gün boyunca kapatmak için yapabileceğiniz egzersiz önerileriyle sizi bilgilendirir.

   Apple Watch Series 4, dış dünyaya Wi-Fi veya iPhone'unuza kablosuz bir Bluetooth bağlantısıyla bağlı kalır. Bağlandığında, metin mesajlarını görüntülemek, Siri ile etkileşim kurmak, yerleşik GPS ile gezinmek veya tümleşik hoparlör ve mikrofon ile handsfree arama yapmak için saati telefonunuzun bir uzantısı olarak kullanabilirsiniz.

   Her Yerde EKG Oluşturun
   Dijital taçdaki yerleşik titanyum elektrot ve Apple Watch'ın arkasındaki safir kristal elektronik kalp sensörü size kendi EKG'nizi veya elektrokardiyogramınızı kaydetme olanağı verir. Tek kurşunlu elektrokardiyograma benzer ve yaratmak için sadece 30 saniye sürüyor. Sadece dijital taca dokunun ve Apple Watch'ın EKG dalga formunuzu oluşturmasını bekleyin. 

   EKG uygulaması, kalbin normal sinüs ritminde attığını veya ritminizin düzensizlik veya atriyal fibrilasyon belirtileri gösterip göstermediğini belirlemenize yardımcı olmak içindir. EKG'leriniz iPhone'unuzdaki Sağlık uygulamasında saklanır ve bunları doktorunuzla paylaşabilirsiniz.
   Kalp Hızı Sensörü
   Apple Watch'ın arkasındaki optik kalp sensörü, kalp atış hızınızı ölçmek ve kaydetmek için tasarlanmıştır. Düzensiz kalp ritimleri (aritmiler), yüksek kalp hızları ve düşük kalp hızları, olası bir altta yatan problemin göstergesi olabilir. Apple Watch bu okumayı izlemek ve herhangi bir düzensizlik konusunda sizi uyarmak için tasarlanmıştır.
   Düşme Algılama
   Apple Watch Series 4, düşüp düşmediğinizi algılayabilen güncel bir ivmeölçer ve jiroskopa sahiptir. Düşme meydana gelirse, Apple Watch, acil servis çağırmak için kaydırıp atabileceğiniz bir ekran üzeri bilgi verir. 60 saniye boyunca yanıt vermedikten sonra, Apple Watch aramayı otomatik olarak yapar ve acil durum irtibatlarınıza bir mesaj gönderir.
   Acil sos
   Acil durum SOS hızlı bir şekilde yardım almanıza izin verir. 911'i arar, acil durum irtibatınızı bildirir, mevcut konumunuzu gönderir ve Acil Durum personeli için ekranda Tıbbi Kimlik kartınızı gösterir.
   Komplikasyonlar
   Saatinizin yüzünü, uygulamaları etkinleştirmek veya bilgi sağlamak için tasarlanan küçük simgeler olan çoklu komplikasyonlarla özelleştirebilirsiniz. Series 4 infograph izle yüzü, kavisli ilerleme çubukları ve göstergeleriyle ilgili komplikasyonlar dahil olmak üzere sekiz komplikasyon gösterebilir.
   Aktivite halkaları
   Apple Watch Series 4'teki üç aktivite halkası, gün boyunca taşıdığınız tüm yolları ölçmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Siz hareket ettikçe, her bir yüzük kapanmaya başlar ve halkalarınızı kapatmak ve hareketliliği arttırmak için ek motivasyon sağlar. 

   Taşı : Taşı halkası, yaktığınız aktif kalorileri izler. Aktif kaloriler, her türlü harekette yanıyorsunuz, işyerindeki merdivenleri çocuklarla oynamaya kadar. 
   Alıştırma : Alıştırma halkası, ne yapıyor olursanız olun, ya da hızlı bir tempoda ilerlemeniz halinde, ne kadar süre dolu tempolu aktivitelerin olduğunu gösterir. 
   durmak: Çok fazla oturmak zamanla sağlık sorunlarına katkıda bulunma potansiyeline sahiptir. Bu halka, gün boyunca ayakta kaldığınız süreyi takip etmek için tasarlanmıştır.
   Egzersiz Uygulaması
   Egzersiz uygulaması ile Apple Watch Series 4, antrenmanınızın ilerlemesini izlemenizi, bireysel hedeflerinizi belirlemenizi ve kalori yanığınızı ölçmenizi sağlar. Koşucular için, bir kadans metriği, adımlarınızı dakika başına görmenizi sağlar ve yuvarlanan mil, herhangi bir zamanda, önceki mil için bölünmenizi görmenizi sağlar.
   Otomatik Egzersiz Algılama
   Bir egzersiz başlatırsanız, Apple Watch içindeki sensörler egzersiz uygulamasını başlatmanızı ister. Daha önce başlattığınız egzersiz için size kredi bile verecektir. Ayrıca antrenmanınızı bitirmenizi hatırlatacaktır.
   Apple Pay
   Sadece Apple Pay'i aktifleştirerek ve saatinizi uyumlu bir ödeme okuyucusuna götürerek satın alımlarınızı kredi veya banka kartınıza aktarın. Ayrıca, Apple Pay Cash'i Mesajlar uygulaması üzerinden gönderebilir veya alabilirsiniz. Bunu nasıl kullanırsanız kullanın, Apple Pay finansal bilgilerinizi tamamen gizli ve güvenli tutmak için tasarlanmıştır.
   Telsiz
   Apple Watch'larının sahip olduğu diğer arkadaşlarınızla, onları walkie-talkie gibi kullanarak iletişim kurun. Sadece konuşmak için basın ve dinlemeye gidelim.
   App Nefes ve Yüz İzle
   Seri 4 ile, Breathe uygulaması Klasik, Odak veya Sakin'de bir saat yüzü olarak kullanılabilir. Sizi sakinleştirici bir dizi nefes alarak sizi merkezileştirmek için tasarlanmıştır.
   Ek özellikler
   18 saate kadar pil ömrü 
   Yeni uygulamalar yükleme ve yüz izleme yeteneği Yüzdükten 
   sonra, dijital taçyı bir ses patlamasıyla hoparlörden su çıkarmak için çevirin 
   Birbirinizi motive etmek için bir arkadaşınızı 7 günlük bir meydan okumaya davet edin, palavra için rekabet edin haklar ve dijital madalya kazan

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi
  12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI