0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Kablo – Aparat Kullanım Alanları

Kablo ile aparatlar artık yeni çıkan cihazlarla beraber vazgeçilmez bir hal aldı. Çünkü cihazlarımızın şarj olabilmesi için kablolar kesin bir ihtiyaçtır. Bunun yanı sıra veri aktarımı için de iyi bir araçtır kesinlikle. Normal Apple için uyumlu kablolar, yeni çıkan tipe C kablolar ve daha çok çeşitli aparatlar yer alıyor hayatımızda. Özellikle de Apple marka cihazlarınız için orijinal kablo olmazsa cihazınız şarj olmuyor. Muvit marka kablolarda iPhone ile uyumlu çalışmaktadır.  Bu yüzden de sitemizden çok sayıda orijinal ürüne erişebilirsiniz. Telefon ya da başka bir cihazınıza uygun olan her türlü aparatı burada seçerek alabilirsiniz. Pek çok model ve renkte kablo ile aparat internet sitemiz içerisinde yer alıyor. uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetindeyiz.

Muvit Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu

59,00₺ 80,00₺ Vergiler Hariç: 59,00₺

Muvit Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu Lightning bağlantı noktasına sahip Apple cihazlar için tasarlanan bu kablo ile prizden USB şarj aletleri ya da bilgisayarınızdaki USB girişini kullanarak cihazlarınızı şarj edebilir ve de aynı anda veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. Apple Lisanslı üründür.MFI onaylıdır.Hem küçük hem de kullanışlı.Uzunluğu: 1 metredir.Telefon ya..

Iphone, Ipad USB Data & Şarj Kablosu

99,00₺ 149,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

Iphone, Ipad USB Data & Şarj Kablosu Bu 1 metrelik bir uzunluğa sahip olan USB 2.0 kablosu,Lightning konektörü olan iPhoneiPad veya iPod’unuzu eş zamanlamak ve şarj etmek için, bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına bağlamanızı sağlar. Elektrik prizinden rahat bir şekilde şarj etmek için, bir Apple USB güç adaptörüne de bağlayabilirsiniz.Ürünümüz Kutu içeriğinden çıkmadır. Uy..

iPhone HDTV Kablosu

99,00₺ 120,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

HDTV Cable A5-04 Iphone TV Bağlantısı Apple iPhone HDTV bağlantı kablosu.En üst seviye bir kaliteye sahip olan kablodur.Kolay kolay ezilme, kopma, bozulma ya da herhangi bir sorun oluşturmaz.Bu sayede uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.Ürünümüz kalite ve de fiyat bakımından değerlendirildiği zaman üst seviye bir ürün olduğu anlaşılıyorBu nedenle ürüne karşı çok yoğun bir ..

Lightning To Headphone Jack Adapter

59,00₺ 75,00₺ Vergiler Hariç: 59,00₺

Apple Lightning To Headphone Jack Adapter Orijinal Apple Lightning to Headphone Jack Adapter. Genel BakışBu adaptör 3,5 mm kulaklık jakı kullanan aygıtlarıLightning aygıtlarınıza bağlamanızı sağlar. Kutunun İçindekilerLightning - 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü Sistem GereksinimleriLightning konnektörü olan tüm aygıtlarla çalışır ve iPod touch, iPad veiPhone’da iOS ..

USB Tipe-C Kablosu

45,00₺ Vergiler Hariç: 45,00₺

USB Tipe-C Kablosu   Orijinal iPhone Tipe-C USB veri kablosu, tüm mikro USB cihazlarını orijinal ürününü destekler. Bilgisayarınızı telefonunuz arasında bir köprü oluşturmak için resimlerin müzik dosyalarını aktarması ve önemli verilerin senkronize edilmesi için USB kablosunu kullanın. Teknik veriler: - standart USB - mikro USB - şarj ve senkronizasyon  kablo U..

Tükendi
Baseus C-shaped Işıklı Lightning Şarj ve Data Kablosu 2.4A

69,00₺ 99,00₺ Vergiler Hariç: 69,00₺

Baseus C-shaped Işıklı Lightning Şarj ve Data Kablosu 2.4A 3 Renk mevcuttur Akıllı kapanma yongası cihazinizin bataryasi dolunca otomatik enerjiyi kesiyorYüksek elastik polyester iplik dokuma 、 Çinko alaşımlı entegre kalıplama işlemi 、 2.4A hızlı şarj Destegi、Iletim hizi 480 mps lightning girişlidir, İphone 5,6,7,8,X ve Plus modelleriyle tam uyumludur.100 cm uzunluğundakırılmaya dayanıklı dış kapl..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI