0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Güç Aksesuarları ve kablolar – Aparat Kullanım Alanları

Kablo ile aparatlar artık yeni çıkan cihazlarla beraber vazgeçilmez bir hal aldı. Çünkü cihazlarımızın şarj olabilmesi için kablolar kesin bir ihtiyaçtır. Bunun yanı sıra veri aktarımı için de iyi bir araçtır kesinlikle. Normal Apple için uyumlu kablolar, yeni çıkan tipe C kablolar ve daha çok çeşitli aparatlar yer alıyor hayatımızda. Özellikle de Apple marka cihazlarınız için orijinal kablo olmazsa cihazınız şarj olmuyor. Muvit marka kablolarda iPhone ile uyumlu çalışmaktadır.  Bu yüzden de sitemizden çok sayıda orijinal ürüne erişebilirsiniz. Telefon ya da başka bir cihazınıza uygun olan her türlü aparatı burada seçerek alabilirsiniz. Pek çok model ve renkte kablo ile aparat internet sitemiz içerisinde yer alıyor. uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetindeyiz.

POWER BANK - YEDEK BATARYA

Telefon ve de tabletlerin yaygın bir hale gelmesiyle beraber şarj problemi de başladı. Şarj hiç beklemediğiniz ve çok lazım olan bir anda bitebiliyor. Bu durumda yanınızda şarj aleti olsa dahi priz bulmak çok güç oluyor. Böyle durumlarda power bank gerçekten de hayat kurtarabiliyor. Evinizde bir sefer şarj ettiğiniz zaman gücüne göre birkaç defa telefonunuzu istediğiniz zaman şarj edebiliyorsunuz. Apple marka cihazlarınız için de geçekten çok önemli bir alettir power bank. Ayrıca şarj edebilen telefon kılıflarını da sitemizde bulabilirsiniz. Unun yanı sıra telefonunuzun eskiyen bataryası için de batarya çeşitleri mevcuttur. Ya da yedek bir batarya alarak şarj etme sorununuzu çözebilirsiniz. Sitemiz içerisinde uygun fiyatlı power bank gibiürünlere göz atabilirsiniz.

ÇEVİRİCİ – DÖNÜŞTÜRÜCÜ KULLANIM ALANLARI

Küçük olmasına rağmen gerçekten de hayati bir öneme sahip cihazlardır çevirici ya da dönüştürücüler. Kullanım alanları adaptörün giriş ve çıkışına göre değişiklik göstermektedir. Normal kulaklık jakını yeni nesil telefon girişine dönüştüren çeviriciler bunlara en güzel örnektir. Bu alanda Apple cihazlarını artık bu yönde tasarlamaya başladı. Bu noktada örnek olarak micro SD kartları telefona uyarlayan çeviriciler de verilebilir. Kısacası aklınızın geldiği her türlü kolaylığı kullanıcılara sağlayan küçük ama kullanışlı olan aparatlardır çevirici ya da dönüştürücüler. Özellikle teknoloji alanında çalışan insanlar için gerçekten de vazgeçilmez bir hal almaya başladı bu ürünler. Sitemizden kendi ihtiyacınıza göre çeşitli çeviricilere göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

OTOMOBİL AKSESUAR ÇEŞİTLERİ VE SEÇİMİ

Artık akıllı cihazlarımızı gün boyu kullanabilmek adına araçlarımızı da adeta bir trafoya çevirdik. Cihazların şarjı her an bitebiliyor ya da cihazdaki parçaları arabaya atmak isteyebiliyoruz. Böyle bir durumda otomobil aksesuar ve çeşitleri imdadımıza yetişiyor. Araç içerisinde kullanabileceğimiz çok fazla çeşitte oto aksesuar yer alıyor. Hoco gibi markalar uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Hem sigara yakıcılarını çoğaltmak hem cihazlarımızı şarj etmek hem de müzik dinleyebilmek için gerçekten de önemli araçlar mevcut. Hem Android hem de Apple marka cihazlarla uyumlu otomobil aksesuarlarını internet sitemizde bulabilirsiniz. Bu aksesuarlar sayesinde hem hayatımız çok fazla kolaylaşmış oluyor hem de işlerimizi rahatlıkla halledebiliyoruz. İçeceklerinizin dökülmemesi için de tutacaklı oto aksesuar çeşitlerin deneyebilirsiniz.

ŞARJ CİHAZI SEÇİMİ

Akıllı telefonların etrafımızı sarmasıyla beraber şarj problemleri de başladı. Eski telefonlara oranla çok daha çabuk şarjının bitmesi ve geç dolması nedeniyle pek çok şarj cihazı piyasaya çıktı. Apple marka telefonlar için şarj cihazlarının da orijinal olması en önemli noktadır. Sitemizden orijinal Apple ve Samsung şarj cihazlarını bulabilirsiniz. Şarj cihazları teknolojiyle beraber artık kablosuz modeller haline de dönüşmeye başladı. Belli bir stant üstünde kablosuz bir şekilde telefonunuzu şarj edebilme özelliğini sizlere sunmuş oluyor böylece. Hem Android hem de Apple marka telefon ya da tabletler için şarj cihazları ve de şarj stantları sitemiz içerisinde mevcuttur. Şarj cihazı alırken makinenin gücüne dikkat etmeyi de unutmayın. Türkiye'de en uygun fiyatlı şarj cihazı seçenekleri burada!


Iphone, Ipad USB Data & Şarj Kablosu 1m

99,00₺ 149,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

Iphone, Ipad USB Data & Şarj Kablosu Bu 1 metrelik bir uzunluğa sahip olan USB 2.0 kablosu,Lightning konektörü olan iPhoneiPad veya iPod’unuzu eş zamanlamak ve şarj etmek için, bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına bağlamanızı sağlar. Elektrik prizinden rahat bir şekilde şarj etmek için, bir Apple USB güç adaptörüne de bağlayabilirsiniz.Ürünümüz Kutu içeriğinden çıkmadır. Uy..

Muvit Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu

79,00₺ 99,00₺ Vergiler Hariç: 79,00₺

Muvit Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu Lightning bağlantı noktasına sahip Apple cihazlar için tasarlanan bu kablo ile prizden USB şarj aletleri ya da bilgisayarınızdaki USB girişini kullanarak cihazlarınızı şarj edebilir ve de aynı anda veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. Apple Lisanslı üründür.MFI onaylıdır.Hem küçük hem de kullanışlı.Uzunluğu: 1 metredir.Telefon ya..

Apple Iphone Pro+Pro Max Adaptör

199,00₺ 249,00₺ Vergiler Hariç: 199,00₺

Apple 18 W USB-C Güç AdaptörüGenel BakışApple 18 W USB-C Güç Adaptörü, aygıtınızı evde, ofiste veya yolda hızlı ve verimli bir şekilde şarj edebilmenizi sağlıyor. Bu güç adaptörü, USB-C özellikli tüm aygıtlarla uyumludur. Ancak Apple, optimum şarj performansı için bu adaptörü 11 inç iPad Pro ve 12.9 inç iPad Pro (3. nesil) ile birlikte kullanmanızı..

Iphone 11 Pro - Pro Max USB-C Lightning Kablo1 Metre

149,00₺ 249,00₺ Vergiler Hariç: 149,00₺

APPLE IPHONE PRO PRO MAX USB - C LIGHTNING KABLO 1 METRESıfır , Kullanılmamış KutusuzAdınıza ya da Firmanız Adına Faturalandırılır Lightning konnektörüne sahip iPhone, iPad veya iPod’unuzu eş zamanlamak ve şarj etmek için USB-C veya Thunderbolt 3 (USB-C) özellikli Mac’inize bağlayın.Bu kabloyu, iOS aygıtınızı şarj etmek için Apple 29 W, 30 W, 61 W veya 87 W USB-C Güç..

Lightning To Headphone Jack Adapter

69,00₺ 75,00₺ Vergiler Hariç: 69,00₺

Apple Lightning To Headphone Jack Adapter Orijinal Apple Lightning to Headphone Jack Adapter. Genel BakışBu adaptör 3,5 mm kulaklık jakı kullanan aygıtlarıLightning aygıtlarınıza bağlamanızı sağlar. Kutunun İçindekilerLightning - 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü Sistem GereksinimleriLightning konnektörü olan tüm aygıtlarla çalışır ve iPod touch, iPad veiPhone’da iOS ..

Apple Macbook USB-C Şarj Kablosu 1m

99,90₺ Vergiler Hariç: 99,90₺

Lightning konnektörüne sahip iPhone, iPad veya iPod’unuzu eşzamanlamak ve şarj etmek için USB-C veya Thunderbolt 3 (USB-C) özellikli Mac’inize bağlayın.Bu kabloyu, iOS aygıtınızı şarj etmek için Apple 29 W, 30 W, 61 W veya 87 W USB-C Güç Adaptörü’nüzle de kullanabilir ve hatta dilerseniz iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, ..

iphone Şarj Cihazı 5w

99,00₺ 149,00₺ Vergiler Hariç: 99,00₺

APPLE IPHONE ŞARJ ADAPTÖRÜOrijinal Apple marka beyaz renkli şarj adaptörü.Ürün sıfırdır ve açılmamış kutusu içerisinde evinize kadar kargo ile gönderilir.Bu sıfır ürün beyaz renktedir.Orijinal ürün olduğu için tüm iPhone modelleriniz ile çalışma sağlar.iPhone model telefonlarınız çok daha hızlı ve de kısa bir süre içerisinde şarj olacak!Bu kompakt güç adaptörü, aygıtlarınızı evde, ofiste veya yold..

HDTV Cable A5-04 Iphone TV Bağlantısı

69,90₺ Vergiler Hariç: 69,90₺

HDTV Cable A5-04 Iphone TV Bağlantısı   Apple iPhone HDTV bağlantı kablosu.En üst seviye bir kaliteye sahip olan kablodur.Kolay kolay ezilme, kopma, bozulma ya da herhangi bir sorun oluşturmaz.Bu sayede uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.Ürünümüz kalite ve de fiyat bakımından değerlendirildiği zaman üst seviye bir ürün olduğu anlaşılıyorBu nedenle ürüne karş..

Baseus MVP Elbow Type Cable Usb For Lightning Kablo

79,90₺ Vergiler Hariç: 79,90₺

SıfırKapalı AmbalajındaAdınıza ya da Firmanız Adına Faturalandırılır Orjinal Baseus ÜrünüdürFarklı Olun Fark Yaratın Mvp Elbow Type Lightning Usb Data Şarj KabloLaptop ve Bilgisayarlara göre Tasarlanmış Köşeli BaşlıkTelefonunuzu yan çevirdiğinizde Tutuşunuzu Engellemeyecek Kablo GirişiBilgisayardan Hızlı Şarj Edebilen Usb KabloGüvenli Şarj Dolumu(Şarj Dolumu Tamamlandıktan Sonra Aktarımı..

Apple Ipad USB Güç Adaptörü 2.4 Amper

139,00₺ 169,00₺ Vergiler Hariç: 139,00₺

Apple 12 W USB Güç Adaptörü Apple marka cihazlar için tasarlanmış olan 12W güç adaptörü, cihazınızı daha hızlı şarj etmenize imkan sağlar. Tamamen orijinal Apple ürünü olduğu için Apple marka cihazlarınız ile uyumsuzluk problemi yaşamazsınız. Lightning konnektörü olan iPhone, iPad veya iPod’unuzu, evde, yolda ya da bir bilgisayara bağlı olmadığı her yerde şarj etmek için, bu kompakt ..

Muvit Şarj Cihazı 1 Amper

75,00₺ 100,00₺ Vergiler Hariç: 75,00₺

MUVIT TRAVEL CHARGER ( ŞARJ CİHAZI ) iPhone 5-5c-5s, iPhone 6 - 6 Plus - 6s - 6s Plus, iPhone 7 - 7 Plus   Muvit USB adaptörü ile işte, evde ya da dışarıda iPad,iPhone veya iPod'unuzu hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.Ayrı satın alabileceğiniz Apple Evrensel Seyahat Adaptörü ile de şarj cihazınızı her gittiğiniz ülkede kullanabilirsiniz.Kullanışlı, kompakt adaptör ile iPod'u..

iPhone HDTV Kablosu

69,90₺ 99,00₺ Vergiler Hariç: 69,90₺

HDTV Cable A5-04 Iphone TV Bağlantısı Apple iPhone HDTV bağlantı kablosu.En üst seviye bir kaliteye sahip olan kablodur.Kolay kolay ezilme, kopma, bozulma ya da herhangi bir sorun oluşturmaz.Bu sayede uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.Ürünümüz kalite ve de fiyat bakımından değerlendirildiği zaman üst seviye bir ürün olduğu anlaşılıyorBu nedenle ürüne karşı çok yoğun bir ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI