0212 528 0304 - 0212 807 0706
Çalışma Saatlerimiz : Haftaici 09:30 - 19:00 Cumartesi 09:30 - 17:30

Ödeme ve Teslimat


Ödeme Yöntemleri
1) Satış Ofisimizden
Nakit ,kredi kartı tek çekim , kredi kartı taksit ve online mail order işlemleri ile dilediğiniz gibi alışverişinizi yapabilirsiniz
2) Kapıdan Ödeme ile
Yurtiçi  Kargo görevlisine ürün teslimi sırasında nakit ya da fiziksel kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.500 tl üzeri ürünler kapıda odemeli gönderilmemektedir.
3) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza payu kolay ödeme sistemi ile online ödeme imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi hemen yapılacaktır.
4) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Apple Kutusu otomatik olarak aynı gün ürün bedelini  kredi kartınıza iade eder. Hiç bir kesinti yaşamazsınız. İade işleminin  kartınıza yansıması, bankanızın uyguladığı süreçlere göre 1 ile 3 iş günü arasında değişebilir.
Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurici kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1-3  iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir,
Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız alternatif ödeme sistemleri / bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Kargo firmasına hazırlatmış olduğunuz tutanağı fotoğraflayarak en kısa zamanda  info@appkutusu.com e-posta adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI